Obsluha EPS

Obsluha EPS

Co vás čeká

  • Obsluha a základní údržba zařízení určeného k prevenci, signalizaci proti vzniku požáru a zařízení určeného k hašení požáru ve vybraných zařízeních pro odstraňování nebo zpracování odpadů
  • Dvanáctihodinový denní/noční provoz ve směnách po 2 lidech
  • Práce ve výškách

Co očekáváme

  • Kladný vztah k technologiím, vše se dá naučit, člověka zaškolíme. Manuálně zručný, který si v mnohém poradí. Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost. Nutnost vlastní dopravy do areálu společnosti
  • Výhodou bude, pokud budete mít zkušenosti s obsluhou EPS (PCO)

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Benefity

  • Příspěvek na penzijní připojištění – 500 Kč/měsíc
  • Stravenkový paušál
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní akce

Nabízíme

  • Hrubá mzda: 19 000,- Kč včetně příplatků za práci o víkendech a v noci 50 %, za práci přesčas 25 %, za práci ve svátek 100 %
  • Pracovní poměr: práce na plný úvazek
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu určitou)

Kontaktujte nás

V případě vašeho zájmu se nám ozvěte:

Ing. Marcel Uchytil
Provozní ředitel
uchytil@celio.cz